Kursy walut: 1 USD = 3.76 PLN; 1 EUR = 4.61 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Shanghai Brightview Industrial Co.,Ltd

Shanghai Brightview Industrial Co.,Ltd
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Exporter,
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Euro 10.000.000 – 50.000.000
Rok założenia: 1997
Kategorie:

Dom i ogród

Elektronika i Elektrotechnika

Papier i przemysł drzewny

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

company_photosShanghai BrightView Industrial Co Ltd jest profesjonalnym producentem części odkurzacza, lokalizuje fabryki w Suzhou, która jest sercem całego odkurzacza przemysłu. Jesteśmy drugim co do wielkości producent worka, mamy urządzenia worka zarówno dla papieru i mikro-worki tkane pył (mikro Vlies), i możemy produkować co najmniej 1 mln worków papieru i pół miliona komputerów na mikroliniowane worków na kurz .

Wydaliśmy co najmniej 3 setki różnych rodzajów worków na kurz i oferujemy usługi OEM dla wielu marek nazwie próżni, jak czystsze próżni electrolux worek, worek z odkurzacza Bissell, odkurzacz odkurzacz worka, odkurzacz bosch czyszczenia torby, torebki próżniowe oreck czystsze, a także kirby odkurzacz worka, worek z odkurzacza Miele, odkurzacz Vorwerk czyszczenia torby, torebki próżniowe Nilfisk czyszczenia itd. Eksportujemy również nasze torby, jak po wprowadzeniu do obrotu produktów bez problemu patentów. Eksportujemy do wielu krajów, jak USA, Kanada, Australia, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, Finlandia, Turcja, a także Iran, Izrael, Chile i niektórych innych krajach, wiele próżni słynnego mycia części dostawców zamorskich również testy naszych produktów , jak Wir, zespół PRO, brano, wilk, hit.

My również uruchomić fabryki, które produkują narzędzia piętro i teleskopowe rury do odkurzaczy, jak szczotki odkurzanie, odkurzaczy, podłóg twardych combi narzędzi piętrze. a także prosty system schodzenia combi odkurzaczy, mebli i tapicerki, narzędzia szczelinowa, ssawka szczelinowa długa elastyczna, słoń itp. uniwersalny zestaw węży mamy także Vorwerk zestawy podłogowe i brudu podłogi i narzędzia diabła twinner. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej więcej informacji i możemy Państwu usługi online pomóc.

Jesteśmy również w stanie zaoferować różne odkurzacz paski i filtr czapki i szyszki, jak pasy oreck, taśm filtracyjnych queen, pasy kirby, i oferujemy tristar filtr czapki, a także filterqueen filtry węglowe i filtr papierowy szyszki, mamy też kilka filtrów HEPA, takie jak filtry, miele filtry HEPA, filtry HEPA i Bissell, a także filtry i sklep Nilfisk vac, filtry kenmore i filtrów, a także aqua filtrów i odkurzacz electrolux i filtry HEPA.

Wszystkie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, a my możemy pomóc w rozwoju nowych produktów poprzez sprawdzanie próbek.

filtra odkurzaczy odkurzacze,centralne odkurzacze Akcesoria AKCESORIA DO filtr SAFBAG Турбо-щетка Для ODKURZACZY Ssawkaredukcja ssawki rura ssąca ssawka szczelinowa ssawko-szczotka WORKI do odkurzaczy worki papierowe Węże(hose)Akcesoria(accessories)Części zamienne(spare parts) Odkurzacz Filtr HEPA do odkurzaczy Akcesoria - Odkurzacze Turbo szczotka BIGDIRT SEPARATOR
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:815,Suite2,ZhongAo Plaza Kingmart Road
Miasto:Suzhou
Kod pocztowy:205101
Kraj:Chiny
Telefon: +86 512 66243499
Faks: +86 512 66243499

Internet

Strona WWW:www.vacpart.info
Prezentacja:www.vacuumcleaner.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Elven Liu
Telefon stacjonarny: +86 512 86882838
Telefon komórkowy: +86 15501372802
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję