Kursy walut: 1 USD = 3.68 PLN; 1 EUR = 4.47 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Shanghai Brightview Industrial Co.,Ltd

[Chiny]CAT FJM MIELE VACUUM WYMIANA & DOG CLEANER papierowy worek na pył

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

CAT FJM MIELE VACUUM WYMIANA & DOG CLEANER papierowy worek na pył
Double Filtered papieru Odkurzacz worków Odpowiednie To Fit F, J & M TYPE
DO FIR MODELS - S250 SERIES, S241, S246I - S256I, S290, S291, S300 SERIES, S300I - S356I, S399, S500 SERIES, S500 - S558, S700 SERIES, S700 - S758, S4000, S4999 DOG & CAT RANGE

Shanghai BrightView Industrial Co Ltd jest profesjonalnym producentem części odkurzacza, lokalizuje fabryki w Suzhou, która jest sercem całego odkurzacza przemysłu. Jesteśmy drugim co do wielkości producent worka, mamy urządzenia worka zarówno dla papieru i mikro-worki tkane pył (mikro Vlies), i możemy produkować co najmniej 1 mln worków papieru i pół miliona komputerów na mikroliniowane worków na kurz .

Wydaliśmy co najmniej 3 setki różnych rodzajów worków na kurz i oferujemy usługi OEM dla wielu marek nazwie próżni, jak czystsze próżni electrolux worek, worek z odkurzacza Bissell, odkurzacz odkurzacz worka, odkurzacz bosch czyszczenia torby, torebki próżniowe oreck czystsze, a także kirby odkurzacz worka, worek z odkurzacza Miele, odkurzacz Vorwerk czyszczenia torby, torebki próżniowe Nilfisk czyszczenia itd. Eksportujemy również nasze torby, jak po wprowadzeniu do obrotu produktów bez problemu patentów. Eksportujemy do wielu krajów, jak USA, Kanada, Australia, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, Finlandia, Turcja, a także Iran, Izrael, Chile i niektórych innych krajach, wiele próżni słynnego mycia części dostawców zamorskich również testy naszych produktów , jak Wir, zespół PRO, brano, wilk, hit.

My również uruchomić fabryki, które produkują narzędzia piętro i teleskopowe rury do odkurzaczy, jak szczotki odkurzanie, odkurzaczy, podłóg twardych combi narzędzi piętrze. a także prosty system schodzenia combi odkurzaczy, mebli i tapicerki, narzędzia szczelinowa, ssawka szczelinowa długa elastyczna, słoń itp. uniwersalny zestaw węży mamy także Vorwerk zestawy podłogowe i brudu podłogi i narzędzia diabła twinner. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej więcej informacji i możemy Państwu usługi online pomóc.

Jesteśmy również w stanie zaoferować różne odkurzacz paski i filtr czapki i szyszki, jak pasy oreck, taśm filtracyjnych queen, pasy kirby, i oferujemy tristar filtr czapki, a także filterqueen filtry węglowe i filtr papierowy szyszki, mamy też kilka filtrów HEPA, takie jak filtry, miele filtry HEPA, filtry HEPA i Bissell, a także filtry i sklep Nilfisk vac, filtry kenmore i filtrów, a także aqua filtrów i odkurzacz electrolux i filtry HEPA.

Wszystkie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, a my możemy pomóc w rozwoju nowych produktów poprzez sprawdzanie próbek.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Model/Numer produktu:Miele FJM
Miejsce produkcji:China
Marka:brightview
Cena:0.3 USD
Komentarz do ceny:FOB SHANGHAI
Opakowania:CARTON
Czas dostawy:20 dni
Minimalne zamówienie:5,000
Jakość / Bezpieczeństwo, Certyfikat:Iso9002

 

Sprawdź produkty w kategorii: AGD, RTV ->Sprzęt AGD -> Odkurzacze

 
     
 

Shanghai Brightview Industrial Co.,Ltd

Ulica:815,Suite2,ZhongAo Plaza Kingmart Road
Miasto:Suzhou
Kod pocztowy:205101
Kraj:Chiny
Telefon: +86 512 66243499
Faks: +86 512 66243499

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Elven Liu
Telefon stacjonarny: +86 512 86882838
Telefon komórkowy: +86 15501372802
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję